Singles houden van verre reizen en zonnige strandvakanties

Singles houden van verre reizen en zonnige strandvakanties

Singles reizen het liefst in de zomer en kiezen het vaakst voor een verre rondreis of zonnige strandvakantie. Dit blijkt uit onderzoek dat  online reismagazine Single2Travel in maart 2009 uitvoerde. Naast de verre rondreizen en strandvakanties doen ook de actieve en culturele reizen het goed. De zomer blijft veruit de meest favoriete reisperiode, gevolgd door het voorjaar.



Vakantiecriteria & medereizigers

Een op de acht singles vindt het belangrijk dat de andere reizigers in de groep echt single zijn. Zij zien liever geen mensen meegaan die nog een partner hebben. Aan een afgebakende leeftijdsgroep wordt door een op de tien singles veel waarde gehecht. Een gelijke M/V verdeling is voor 7 procent een essentieel criterium tijdens de selectie, maar over het opleidingsniveau van de medereizigers maakt maar een paar procent zich druk. Uit deze resultaten ontstaat de indruk dat het vinden van een partner tijdens de vakantie niet zo heel erg belangrijk is.



Ontevredenheid

De eenpersoonskamertoeslag is een op de twaalf singles nog een doorn in het oog . De organisatie en begeleiding tijdens de singlereizen behoeft volgens een op de acht van de ondervraagden verbetering. Bij een op de tien deelnemers aan een singlevakantie viel het soort medereizigers niet in de smaak en ook de leeftijdsverhouding binnen de groep kon eenzelfde percentage niet bekoren. Evenveel singles klaagden dat de M/V verhouding in de groep niet op orde was.

SinglePlus Nieuwsbrief


Vul a.u.b. je geslacht in
Voornaam (*)

Vul a.u.b. je voornaam in
Tussenvoegsel

Invalid Input
Achternaam (*)

Vul a.u.b. je achternaam in
Geboortejaar (*)

Vul a.u.b. je geboortejaar in
Email (*)

Vul a.u.b. je emailadres in

A.u.b. aanvinken om aan te melden